home office

Przedsiębiorcy w obecnej sytuacji zastanawiają się czy kierownik serwisu jest w stanie przejść na home office. Wszystko oczywiście uzależnione jest od działania firmy, a także sposobu jej działania. W przypadku, gdy przedsiębiorstwo prowadzone jest w odpowiedni sposób, kierownik serwisu nie powinien mieć większych problemów z pracą w domu.

Warto wiedzieć, że osoba na omawianym stanowisku jest odpowiedzialna nie tylko za funkcjonowanie danego serwisu, ale również koordynowanie i nadzorowanie wszystkich działań swojego personelu. Zadaniem kierownika jest opracowanie wewnętrznych procedur, a także norm, których celem będzie zmaksymalizowanie wydajności obsługi klientów danego serwisu. Wszystkie wspomniane czynności można zatem bez żadnego problemu wykonywać bez wychodzenia z domu.

Kierownik powinien również interweniować w bardzo ważnych zgłoszeniach reklamacyjnych. Wspomnianą czynność można jednak wykonać pracując w domu. Ponadto obecne możliwości pozwalają kierownikom prowadzenia ewentualnych szkoleń dla pracowników serwisu. Możliwe jest bowiem prowadzenie wideo konferencji, na których można nawet analizować bardzo trudne zgłoszenia czy weryfikować ich powtarzalność. Kierownik serwisu wraz ze swoim personelem mogą bez żadnego problemu zdalnie wyeliminować najczęściej pojawiające się nieprawidłowości.

7 komentarzy

 • Avatar for Piotr K.
  Piotr K.

  jak uważam, że kierownik jest potrzebny na miejscu

 • Avatar for Sławo
  Sławo

  jak już musi, to sobie poradzi na home office, ale też jestem zdanie żeby pracować w biurze

 • Avatar for Markus
  Markus

  Kierownik powinien spotykać się ze swoimi pracownikami. Jednak to mogą być spotkania online.

  • Avatar for Kacper
   Kacper

   Tak, teraz jest to często praktykowane.

 • Avatar for Emil
  Emil

  Sytuacja zmusza do różnych rozwiązań.

 • Avatar for Miron
  Miron

  Część wykonywanych przez kierownika obowiązków można spokojnie wykonywać z domu.

  • Avatar for Kacper
   Kacper

   Zdecydowanie tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *