Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Ślusarz-mechanik maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Barlinek
Numer: StPr/20/0236
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej. Odpowiedzialność za stan techniczny i wizualny warsztatu i miejsca pracy.Dyspozycyjność w przypadku awarii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 5)

Wymagania inne:

Praca wykonywana na dwie zmiany w godzinach: od 06:00-14:00 oraz od 14:00-22:00.Pracodawca oczekuje dyspozycyjności w przypadku awarii-dyżur pod telefonem.Dla osób spoza terenu gminy Barlinek pracodawca przewiduje mieszkanie służbowe z możliwością wykupienia-szczegóły do ustalenia.Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych uprawnień i kwalifikacji.Poinformowano pracodawcę o trudnościach w zrealizowaniu oferty. Ofertę przekazano do upowszechnienia na terenie całego kraju.

Miejsce pracy:

Barlinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 130 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu