Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Szprotawa
Nr ref.: lubuskie
Zadania:
  • montaż urządzeń do oczyszczania wody
  • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
  • naprawy gwarancyjne
Wymagania:
  • własny samochód
  • telefon
Oferujemy:
  • dodatkowe źródło dochodu
  • szkolenia praktyczne i teoretyczne

Zatrudniamy również emerytów i rencistów.

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

lubuskie / Zielona Góra

Serwisant telefonów komórkowych

Obowiązkami pracownika będzie wymiana podzespołów, wyświetlaczy, baterii, naprawa i wymiana pękniętych elementów telefonu, wgrywanie aktualizacji oprogramowania, wgrywanie aplikacji, sprzedaż część, naprawa podzespołów oraz osuszanie...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

śląskie / Dąbrowa Górnicza

Montażysta/serwisant sprzętu komputerowego

montaż i serwisowanie komputerów i noteboków, instalacja oprogramowaniaWymagania inne: Mile widziana znajomość branży komputerowej

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.

podlaskie / Białystok

Technik Urządzeń Klimatyzacji i Wentylacji

Jeśli chcesz odpowiadać za: diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych z uwzględnieniem pomp ciepła eksploatację infrastruktury technicznej nieruchomości bieżącą konserwacja  i utrzymanie techniczne...

dolnośląskie / Wrocław

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów