Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pomocnik instalatora
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/24/0459
OBOWIĄZKI:
montaż systemów alarmowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

lubelskie / Puławy

Instalator monter teletechniki

montaż i konfiguracja kamer monitoringu, wideodomofonów, kontroli dostępu, infrastruktury sieciowej, systemów alarmowych Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali monterzy linii elektrycznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

dolnośląskie / Proszówka

Instalator systemów alarmowych

Szkolenie BHP, Sporządzanie dokumentacji technicznej, projektowanie instalacji systemów alarmowych. Montowanie, podłączanie i konfiguracja sprzętu do instalacji kablowej. Wykonanie testów, lokalizacji usterek w systemie alarmowym....

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

dolnośląskie / Głogów

Instalator-administrator sieci

-wpomaganie użytkowników w zakresie poprawnego działania aplikacji i urządzeń komputerowych-konfiguracja i modernizacja stanowisk komputerowych-zapewnienie bezpieczeństwa o ochrony antywirusowej-analiza potrzeb sprzętowych i...

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

kujawsko-pomorskie / Stawiska

Instalator systemów alarmowych i monitoringu

praca w terenie przy instalowaniu systemów alarmowych i monitoringu, praca fizyczna, na zewnątrz jak i w obiektach Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: praca na wysokości

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów