Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Pomocnik elektryka
Miejsce pracy: Boruja Kościelna
Numer: StPr/24/0259
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Boruja Kościelna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

podkarpackie / Świlcza

Elektryk budowlany

do uzgodnienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: SEP (UPRAWNIENIA DO 1kV) Wymagania inne: umiejętność czytania rysunku technicznego i projektowania,dobre rozeznanie przestrzenne

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

Naprawy, przeglądy oraz konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych;Montaż tras kablowych, okablowania elektrycznego i teletechnicznego, opraw oświetleniowych, instalacji odgromowych, instalacji siłowych oraz instalacji awaryjnychInne...

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

kujawsko-pomorskie / Kowalewo Pomorskie

Elektryk/monter

monter elektyk Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Kurs prawa jazdy kat. B Wymagania inne: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

opolskie / Kamienica (pow. nyski, gm. Paczków), Kamienica

- wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych oraz usługowych oraz wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne:

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów