Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Danowo
Numer: StPr/21/0059
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem pracy
Miejsce pracy:

Danowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

wielkopolskie / Krotoszyn

Monter instalacji fotowoltaicznych

Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, uprawnienia do pracy na wysokościach, prawo jazdy kat. BZakres obowiązków: montaż instalacji fotowoltaicznych, prace dekarskie - drobne praca Krotoszyn, stawienie się do pracy w...

Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie

lubelskie / Krasnystaw

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

program

AGATA Spółka Akcyjna

śląskie / Katowice

Montażysta Mebli

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace przygotowawcze przy budowie ekspozycji. Od kandydatów...

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

małopolskie /

Monter rurociągów

Miejsce pracy: Holandia, Finlandia Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż rurociągów i połączeń kołnierzowych Przygotowanie rur do spawania oraz cięcie i gięcie rur Wykonywanie instalacji zgodnie z...

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów