Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Monter podzespołów i zespołów elektronicznych
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/24/0470
OBOWIĄZKI:
montowanie podespołów i zespołów elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: umiejętności manualne


Wymagania inne:

sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Mława


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ADRO Spółka Jawna

/

Monter kadłubów okrętowych

Wymagania: doświadczenie na stanowisku montera kadłubów min 3 lata kurs palenia gazowego i szczepiania elektrycznego znajomość rysunku technicznego badania lekarskie do pracy powyżej 3 metrów samodzielność i odpowiedzialność na...

Aplikuj

Adetronik Sp. z o. o.

łódzkie / Łódź

Monter instalacji

Celem stanowiska jest: montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych podłączanie urządzeń grzewczych, sanitarnych uruchomienie instalacji oraz kontrola poprawności działania Jeśli posiadasz: doświadczenie na podobnym...

Aplikuj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie / Morawica (pow. krakowski, gm. Liszki), Morawica

Monter wiązek elektrycznych pracownik produkcji

Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie ze standardami jakościowymi i wydajnościowymi. Wymagania konieczne: Zawód: Monter elektronicznego wyposażenia maszyn i urządzeń Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: SEP DO 1 Kv Wymagania inne:...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

śląskie / Żory

Monter szaf sterowniczych - staż

Montaż szaf sterowniczych. Wymagania inne:

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów