Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów, specjalizującego się w sprzedaży, montażu, modernizacji oraz konserwacji urządzeń dźwigowych poszukuje osób na stanowisko:

Konserwator dźwigów (wind)
Miejsce pracy: Kraków | Numer ref.: KDW/036/AJA

Jakie będą Twoje zadania:

  • Konserwacja i serwis urządzeń dźwigowych
  • Prowadzenie okresowych przeglądów
  • Naprawy i regulacje w konserwowanych urządzeniach
  • Przygotowywanie urządzeń pod odbiory UDT
  • Dyżury w pogotowiu dźwigowym

Czego wymagamy:

  • Uprawnienia UDT do konserwacji dźwigów
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie techniczne

Co mamy do zaoferowania:

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Szkolenia specjalistyczne dla pracowników
  • Pracę od pon.-pt. w godzinach 7-15
  • Narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy

Miejsce pracy: Tarnów lub Kraków

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie / Pietrzykowice

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

małopolskie / Kraków

Konserwator urządzeń technicznych

  Zakres czynności: wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych (urządzenia typu SPLIT, chillery, centrale wentylacyjne, chłodnie), nadzór nad bieżącą eksploatacją tych...

HR Wise Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Technik Automatyk Utrzymania Ruchu [rekrutacja prowadzona online]

Zadania: Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania, Aktywny udział przy usuwaniu usterek oraz przeglądach urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną, Stały nadzór nad sprawnością maszyn i...

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz

Konserwator urządzeń elektryczno-elektronicznych

naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnychWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: uprawnienia elektryczne

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów