ALKAZ Plastics S.A. w Olsztynie

Tokarz – Ślusarz
Opis stanowiska:
  • obsługa tokarki CNC programowanie, dobór narzędzi i parametrów.
  • utrzymanie w dobrym stanie maszyny oraz miejsca pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (produkcja jednostkowa) 
  • umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją techniczną, znajomość przyrządów i metod pomiarowych,
  • zaangażowanie i dokładność wykonywania powierzonych prac.
  • umiejętność programowania w G kodach ISO lub/i w nakładce Manual Turn.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia + premie
  • umowa o pracę oraz zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • system pracy jednozmianowy • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Administratorem Danych Osobowych jest ALKAZ Plastics S.A. z siedzibą w Olsztynie 10-419, ul. Żelazna 8. E-mail: rekrutacje@alkaz.pl. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dla bieżących rekrutacji dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż 3 miesiące od dnia przesłania CV. Dla przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu i profilowaniu.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Składając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ALKAZ Plastics S.A. na potrzeby przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. ofertowania w branży technicznej oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.
APLIKUJ TERAZ

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów