Specjalista ds. produkcji
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Twój zakres obowiązków:
  • współpraca z wszystkimi obszarami w organizacji w celu usprawnienia procesów produkcyjnych,
  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, planów kontroli),
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisów maszyn i urządzeń,
  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych,
  • szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów technologicznych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • zamawianie środków ochrony osobistej, dystrybucja i kontrola stosowania.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna),
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w nowej dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • gwarancja stabilnego zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • praca w miłej atmosferze,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • bezpłatna opieka medyczna (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
  • opłata do paliwa (po 3-miesięcznym okresie próbnym).
  • spotkania integracyjne
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dogodny dojazd z południowych dzielnic Wrocławia: Klecina, Oporów, Ołtaszyn, Krzyki (również możliwość dojazdu komunikacją miejską - linie 602, 607) oraz ze Świdnicy i Wałbrzycha.