Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: Gutanów
Numer: StPr/24/0296
OBOWIĄZKI:
Prace instalacyjno - montażowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gutanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie / Cegielnia

-obsługa zagęszczarki-wspieranie elektromontażysty Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

PGE Dystrybucja S.A.

świętokrzyskie / Ożarów

Elektromonter linii napowietrznych

Twój zakres obowiązków: realizacja działań eksploatacyjnych, usuwanie awarii na sieci elektroenergetycznej, nadzór nad sprawnością sieci dystrybucyjnej, obsługa reklamacji i zgłoszeń odbiorców, usuwanie czynników niebezpiecznych. Nasze...

podkarpackie / Stalowa Wola

TRAKCJA S.A.

zachodniopomorskie / Szczecin

Elektromonter

Opis stanowiska Prace związane z budową, konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej (podstacje trakcyjne, linie oświetleniowe, sterownicze, zasilające, itd.); Praca przy wykonywaniu linii kablowych nn, SN, WN i linii napowietrznych...

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów