Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Krotoszyn
Numer: StPr/21/0297
OBOWIĄZKI:
Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, uprawnienia do pracy na wysokościach, prawo jazdy kat. BZakres obowiązków: montaż instalacji fotowoltaicznych, prace dekarskie - drobne praca Krotoszyn, stawienie się do pracy w miejsowości Kuklinów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: uprawnienie do pracy na wysokościach

Miejsce pracy:

Krotoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie